Reklam
Oyun Kategorileri

Kurt Polat

Kurt Polat
Oyun Açıklaması

Kurt Polat oyunu ile uzun soluklu yeni bir oyun serisi başlıyor. Atv ekranlarına geçen fenomen dizi Kurtlar Vadisi Pusu dizisi referans alınarak yapılan Kurt Polat, internetteki ilk ve tek Kurtlar Vadisi Pusu oyunudur. Oyun içinde dizinin ana karakterleri olan Polat Alemdar, Memati Baş, Abdülhey ve Güllü yer alıyor. Oyun da çatışma sahnelerinin yanında, sahneler arası animasyonlarla oyun akıcı bir hale getirilmiştir.  Oyun başlangıçta Polat'ın ofisine gerçekleştirilen baskın ile başlıyor. Polat ve adamları hazırlıksız yakalandıkları bu baskın da, düşmanlarıyla amansızca bir çatışmanın içine giriyorlar. Bu çatışmada malesef Polat'ın en önemli adamlarından birisi olan Güllü kaçırılıyor. Kurt Polat serisinin yeni oyunlarında bakalım Polat bu adamını kurtarabilecek mi?
Oyun 3 ana level (Ofis Baskını, Koridor, Pusu) ve toplamda 6 bölümden oluşmaktadır. Oyun menüsünde oyunun grafik kalitesini ve 3 ayrı zorluk derecesini belirleyebilirsin. Unutmayın daha yüksek skor almak istiyorsan oyunu orta ya da zor seviyede oynamalısın. Her levelin kendine özel bir şifresi bulunuyor. Bu yüzden şifresini bildiğiniz levelden tekrar şifreyi girerek devam edebilirsin.

Nasıl Oynanır:
Fare ile nişan alıp, farenin sol tuşu ile ateş etmelisin. Fareyi masanın altına doğru çekerek Polat'ı düşman ateşlerinden koruyabilirsin. Daha sonra düşman ateşi azaldığında fare ile tekrar düşmanlarına ateş ederek bu işi tekrarlayın. R tuşu ile dilerseniz şarjörünüz bitmeden de şarjörünüzü doldurabilirsin. Not: Serinin ilk oyunu olan Kurt Polat oyununun devamını kısa bir süre sonra yayınlayacağımızı Oyunlar9 ekibi olarak açıklamaktan mutluluk duyuyoruz. www.oyunlar9.com'u takip etmeye devam edin. Not: Bu oyunun Pana Film ile ilgili hiç bir resmi ya da gayri resmi bağı bulunmamaktadır! Oyun severler için hazırlanmış, ücretsiz bir flash oyundur.

Benzer Oyunlar